#BİRKENİKİOLDUKBabaoğlu Koleji & ÖRAV işbirliği ile “birkeniki” PROJESİ tamamlandı.
Özel Babaoğlu Eğitim Kurumları ÖRAV (Öğretmen Akademisi Vakfı) işbirliği ile gerçekleştirilen ‘‘birkeniki’’ projesi kapsamında 28-29 Eylül 2019 tarihlerinde Öğrenen Lider Öğretmen eğitimi Karaman’daki eğitimciler ile buluştu.
2019-2020 Eğitim - Öğretim Yılı hazırlıklarına öğretmenlerine Öğrenen Lider Öğretmen eğitimi düzenleyerek başlayan Özel Babaoğlu Eğitim Kurumları aynı fırsatı ilimizdeki gönüllü eğitimcilere de sundu. “Birkeniki” projesi ile bu eğitimi alan Özel Babaoğlu Eğitim Kurumları öğretmen sayısı kadar devlet okullarında çalışan gönüllü eğitimcinin de ücretsiz olarak ÖRAV ile buluşma hedefine ulaşıldı.

Öğretmenlerin kişisel - mesleki gelişimini desteklemek amacıyla eğitim programları geliştiren ve bu programları öğretmenlere ulaştıran , Türkiye’de bu alana odaklanmış ilk ve tek sivil toplum kuruluşu olan ÖRAV eğitimcileri tarafından verilen program 28-29 Eylül 2019 tarihlerinde iki gün süreyle ve Babaoğlu Eğitim Kurumlarının ev sahipliğinde gerçekleşti. Birkeniki olmamızda emek veren tüm eğitimcilere teşekkür ederiz. 

Üste Çık